Reference

Chtěla bych se s vámi podělit o pocity, které jsem zažívala po ladění energií s Dančou Galáskovou.
* Ačkoli věřím, že "existuje něco mezi nebem a zemí", přece jenom jsem i analytický typ, který má rád buď hmatatelné, nebo alespoň logické důkazy a "práce s energií" byla do té doby pro mě dost neuchopitelná.
* Do setkání s Dančou jsem šla v úplné nevědomosti s tím, že si "to" jdu zkrátka vyzkoušet.
* Musím říct, že Dančina přítomnost ve mě vzbudila nesmírnou důvěru a klid. Úplně jsem se uvolnila a pustila veškerou kontrolu.
* Když vnímám své nahromaděné emoce uložené v těle, vždy se mi jako první ozve nepohodlí v nohách. a tak jsem to vnímala i tentokrát. Myslela jsem, že je to zkrátka tím, že se u nohou vždy začíná, tak to prostě cítím.
* Až když jsem ucítila na krku šimrání, jakoby od zipu, sama jsem se musela přesvědčit a sáhnout si na to místo, protože jsem na sobě nic se zipem oblečeného neměla a můj dekolt byl holý. Začala jsem pociťovat, že na tom "ladění energii" pomocí zvuku ladiček něco opravdu je.
* Pak mi Danča řekla, že jsem měla hodně bloků v oblasti nohou a také v oblasti krční čakry. Tím se mi potvrdilo, že jsem opravdu cítila ty zmiňované "energie", což bylo před tím pro mě myslí dost neuchopitelné.
* Po setkání jsem postupně cítila mnohem víc energie. Jako bych už necítila tu tíhu, která ze mě odcházela skrz moje těžké a neklidné nohy.
* Byla to pro mě velmi zajímavá zkušenost a všem doporučuji jít na vyladění energií k Danče a udělat si vlastní zkušenost, na základě její práce s energiemi.
* Pro mě to byl nepopsatelný zážitek, který dal "důkaz" i mé analytické mysli.
* Navíc Dančina přijímající a nehodnotící energie mi byla též velkým obohacením a celému setkání dodala patřičnou hloubku.
* Děkuji a jsem sama zvědavá, jaký dopad naše setkání ještě bude mít.
​​​​​​​

ivana kolářová hrubá

Danielko děkuji, že jsem si včera mohla vyzkoušet ladění - harmonizaci terapeutickými ladičkami. Byla to moje první zkušenost. Bylo to velice zajímavé a já měla pocit, jako když člověk vyleze ven z vody, cítím se svěží.

ŠÁRKA MICHALCová

Danielu mohu jen doporučit, vždy mě uměla nasměrovat, nastavit zrcadlo, abych si došla k vlastnímu řešení. Je vidět, že už toho v životě hodně zažila a mluví z ní zkušenosti. Je empatická, umí naslouchat.

PETRA JANEČKOVÁ